Advanced Custom - en to pl translation catalogue (103 entries)

note: Description of the plugin
en: Generates theme code for ACF Pro field groups to speed up development.
pl: Generuje kod motywu dla grup pól ACF Pro, aby przyspieszyć kodowanie.

note: Author of the plugin
en: Hookturn with Ben Pearson
pl: Hookturn i Ben Pearson

en: It appears you have more than one version of the <strong>Advanced Custom Fields: Theme Code</strong> plugin activated. To avoid conflicts <strong>all versions</strong> of this plugin have been deactivated.
pl: Wygląda na to, że masz aktywowaną więcej niż jedną wersję wtyczki <strong>Advanced Custom Fields: Theme Code</strong>. Aby uniknąć konfliktów, <strong>wszystkie wersje</strong> tej wtyczki zostały dezaktywowane.

en: Please activate your preferred version.
pl: Proszę aktywować wybraną wersję.

en: Theme Code
pl: Kod motywu

note: translators: %s: Field type
en: Upgrade to ACF Theme Code Pro for `%s` field support.
pl: Ulepsz do ACF Theme Code Pro dla obsługi pól `%s`.

note: translators: %s: Hookturn URL
en: Visit %s for more information.
pl: Odwiedź %s, aby uzyskać więcej informacji.

note: translators: %s: Field type
en: The `%s` field type is not supported in this version of the plugin.
pl: Typ pola `%s` nie jest obsługiwany w tej wersji pluginu.

note: translators: %s: Hookturn URL
en: Contact %s to request support for this field type.
pl: Skontaktuj się z %s, aby poprosić o wsparcie dla tego typu pola.

en: Copy to clipboard
pl: Kopiuj do schowka

en: Create some fields and publish the field group to generate theme code.
pl: Utwórz kilka pól i opublikuj grupę pól, aby wygenerować kod motywu.

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Select a location to see the relevant theme code
pl: Wybierz lokalizację, aby zobaczyć odpowiedni kod

en: Select
pl: Wybierz

note: translators: %s: Location type
en: Upgrade to ACF Theme Code Pro for `%s` location support.
pl: Ulepszenie do ACF Theme Code Pro dla wsparcia lokalizacji `%s`.

en: Alternatively add a Post or Page option to the Location Rules for this field group.
pl: Alternatywnie dodaj opcję Wpisu lub Strony do Reguł lokalizacji dla tej grupy pól.

en: Upgrade to
pl: Ulepszenie do

en: User Variables
pl: Zmienne użytkownika

en: Attachment Variables
pl: Zmienne załącznika

en: Taxonomy Term Variables
pl: Zmienne warunków taksonomii

en: Comment Variables
pl: Zmienne komentarza

en: Widget Variables
pl: Zmienne widżetu

en: Block Template
pl: Szablon bloku

en: Settings
pl: Ustawienia

note: translators: %s: ID
en: Define attachment %s
pl: Zdefiniuj załącznik %s

note: translators: 1: NULL 2: ID
en: Replace %1$s with %2$s of attachment to be queried
pl: Zamień %1$s na %2$s załącznika, który ma być zapytany

note: translators: 1: ID 2: attachment.php
en: Example: Get attachment %1$s (for use in %2$s)
pl: Przykład: Pobierz załącznik %1$s (do wykorzystania w %2$s)

en: No registered block selected.
pl: Nie wybrano żadnego zarejestrowanego bloku.

note: translators: %s: >
en: 1. Go to the Custom Fields %s Tools page and use the Register ACF Blocks or Options Page tool
pl: 1. Przejdź do strony Narzędzi Custom Fields %s i użyj narzędzia Zarejestruj ACF Blok lub Stronę opcji

en: to generate the code for registering a new block.
pl: aby wygenerować kod rejestrujący nowy blok.

en: 2. Add the block registration code to your theme.
pl: 2. Dodaj kod rejestracji bloku do swojego motywu.

en: 3. Select your new block in the Locations meta box on this page and
pl: 3. Wybierz swój nowy blok w polu meta Lokalizacje na tej stronie i

en: hit Update on this field group
pl: kliknij przycisk Aktualizuj na tej grupie pól

en: Block template file
pl: Plik szablonu bloku

en: The block settings and attributes.
pl: Ustawienia i atrybuty bloku.

en: The block inner HTML (empty).
pl: Wewnętrzny HTML bloku (pusty).

en: True during AJAX preview.
pl: "Prawda" podczas podglądu AJAX.

en: The post ID this block is saved to.
pl: ID postu, do którego ten blok jest zapisywany.

note: translators: %s: "anchor"
en: Create id attribute allowing for custom %s value.
pl: Utwórz atrybut id umożliwiający nadanie niestandardowej wartości %s.

note: translators: 1: "className" 2: "align"
en: Create class attribute allowing for custom %1$s and %2$s values.
pl: Tworzy atrybut klasy pozwalający na niestandardowe wartości %1$s i %2$s.

en: Add styles that use ACF values here
pl: Dodaj tutaj style, które używają wartości ACF

note: translators: %s: ID
en: Define comment %s
pl: Zdefiniuj komentarz %s

note: translators: 1: NULL 2: ID
en: Replace %1$s with %2$s of comment to be queried
pl: Zamień %1$s na %2$s komentarza, który ma być zapytany

note: translators: %s: ID
en: Define prefixed comment %s
pl: Zdefiniuj komentarz przedrostkowy %s

note: translators: %s: 'category'
en: Define taxonomy prefix eg %s
pl: Zdefiniuj prefiks taksonomii np. %s

note: translators: %s: 'term'
en: Use %s for all taxonomies
pl: Użyj %s dla wszystkich taksonomii

note: translators: %s: ID
en: Define term %s
pl: Zdefiniuj warunek %s

note: translators: 1: NULL 2: ID 3: '123'
en: Replace %1$s with %2$s of term to be queried eg %3$s
pl: Zastąp %1$s przez %2$s warunku, który ma być zapytany np. %3$s

note: translators: %s: ID
en: Example: Get the term %s in a term archive template
pl: Przykład: Uzyskaj warunek %s w szablonie archiwum warunków

note: translators: %s: ID
en: Define prefixed term %s
pl: Zdefiniuj warunek prefiksowany %s

note: translators: %s: ID
en: Define user %s
pl: Zdefiniuj użytkownika %s

note: translators: 1: NULL 2: ID
en: Replace %1$s with %2$s of user to be queried
pl: Zamień %1$s na %2$s użytkownika, który ma być zapytany

note: translators: %s: ID
en: Example: Get %s of current user
pl: Przykład: Uzyskaj %s bieżącego użytkownika

note: translators: %s: ID
en: Define prefixed user %s
pl: Zdefiniuj prefiksowanego użytkownika %s

note: translators: %s: ID
en: Define widget  %s
pl: Zdefiniuj widżet %s

note: translators: 1: NULL 2: ID 3: 'pages-2' 4: $args['widget_id']
en: Replace %1$s with %2$s of widget to be queried eg %3$s or %4$s
pl: Zamień %1$s na %2$s widżetu, który ma zostać odpytywany, np. %3$s lub %4$s

note: translators: %s: ID
en: Define prefixed widget %s
pl: Zdefiniuj prefiksowany widżet %s

en: Register ACF Blocks or Options Pages
pl: Zarejestruj bloki ACF lub Stronę opcji

note: translators: %s: functions.php
en: The code generated below will need to be included in your %s file (or similar).
pl: Wygenerowany poniżej kod musi być dołączony do pliku %s (lub podobnego).

en: Block
pl: Blok

en: Options
pl: Opcje

en: Block Name
pl: Nazwa bloku

en: Register
pl: Zarejestruj

en: block
pl: blok

en: A custom
pl: Niestandardowe

en: Register a Gutenberg Block
pl: Zarejestruj blok Gutenberga

en: Page Name
pl: Nazwa strony

en: Register an Options Page
pl: Zarejestruj Stronę opcji

note: translators: %s: clone field name
en: Warning: Clone %s has no fields selected
pl: Ostrzeżenie: Klon %s nie ma wybranych pól

note: translators: %s: layout name
en: Warning: Layout %s has no sub fields
pl: Ostrzeżenie: Układ %s nie zawiera pól podrzędnych

en: No layouts found
pl: Nie znaleziono układów

en: No rows found
pl: Nie znaleziono wierszy

note: translators: %s: repeater field name
en: Warning: Repeater field %s has no sub fields
pl: Ostrzeżenie: Pole powtarzalne %s nie zawiera pól podrzędnych

note: translators: 1: version name 2: changelog link opening tag 3: new version 4: changelog link closing tag
en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
pl: Dostępna jest nowa wersja %1$s. %2$sWyświetl szczegóły wersji %3$s%4$s.

note: translators: 1: version name 2: changelog link opening tag 3: new version 4: changelog link closing tag 5: update link opening tag 6: update link closing tag
en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
pl: Dostępna jest nowa wersja %1$s. %2$sWyświetl szczegóły wersji %3$s%4$s lub %5$zaktualizuj teraz%6$s.

en: You do not have permission to install plugin updates
pl: Nie masz uprawnień do instalowania aktualizacji wtyczek

en: Error
pl: Błąd

en: Theme Code Pro License
pl: Licencja Theme Code Pro

en: To unlock updates please enter your license key, save it and then activate it.
pl: Aby odblokować aktualizacje, wprowadź klucz licencyjny, zapisz go, a następnie aktywuj.

en: License Key
pl: Klucz licencyjny

en: Enter your license key.
pl: Wprowadź swój klucz licencyjny.

en: Save License Key
pl: Zapisz klucz licencyjny

en: License Status
pl: Status licencji

en: Active
pl: Aktywny

en: Deactivate License
pl: Dezaktywuj licencję

en: Inactive
pl: Nieaktywny

en: Activate license to enable plugin updates.
pl: Aktywuj licencję, aby włączyć aktualizacje wtyczki.

en: Activate License
pl: Aktywuj licencje

en: An error occurred, please try again.
pl: Wystąpił błąd. Proszę spróbować ponownie.

note: translators: 1: license key expiry date 2: Hookturn account URL
en: <b>Your license key expired on %1$s</b>.<br/><br/>To continue receiving new features, security updates and support, log into your <a href="%2$s" target="_blank">Hookturn account</a> and renew your license.
pl: <b>Twój klucz licencyjny wygasł %1$s</b>.<br/><br/>Aby nadal otrzymywać nowe funkcje, aktualizacje zabezpieczeń i pomoc, zaloguj się na swoje <a href="%2$s" target="_blank">Konto Hookturn</a> i odnów licencję.

en: Your license key has been disabled.
pl: Twój klucz licencyjny został wyłączony.

note: translators: 1: Hookturn account URL
en: <b>Invalid license</b>.<br/><br/>Try entering your <em>License Key</em> again. Then hit the <em>Save License Key</em> button followed by the <em>Activate License</em> button. If the issue persists, log into your <a href="%s" target="_blank">Hookturn account</a> and check the status of your license.
pl: <b>Nieprawidłowa licencja</b>.<br/><br/>Spróbuj ponownie wprowadzić <em>klucz licencyjny</em>. Następnie naciśnij przycisk <em>Zapisz klucz licencyjny</em>, a następnie przycisk <em>Aktywuj licencję</em>. Jeśli problem będzie się powtarzał, zaloguj się na swoje <a href="%s" target="_blank">konto Hookturn</a> i sprawdź stan licencji.

en: Your license is not active for this URL.
pl: Twoja licencja nie jest aktywna dla tego adresu URL.

note: translators: 1: plugin name
en: This appears to be an invalid license key for %s.
pl: Wygląda na to, że klucz licencyjny jest nieprawidłowy dla %s.

en: Your license key has reached its activation limit.
pl: Twój klucz licencyjny osiągnął limit aktywacji.

en: <b>Licence key activated</b>.<br/><br/>Plugin updates are now enabled.
pl: <b>Klucz licencji aktywowany</b>. Aktualizacje są włączone.

en: <b>License key deactived</b>. Updates now disabled.
pl: <b>Klucz licencji dezaktywowany</b>. Aktualizacje są wyłączone.

note: translators: 1: plugin settings page URL 2: Hookturn plugin URL
en: To enable updates, please save and activate your license key on the <a href="%1$s">Theme Code Pro Settings</a> page. If you don't have a licence key, please visit <a href="%2$s" target="_blank">Hookturn</a> for details and pricing.
pl: Aby włączyć aktualizacje, należy zapisać i aktywować klucz licencyjny na stronie <a href="%1$s">Theme Code Pro Settings</a>. Jeśli nie posiadasz klucza licencyjnego, proszę odwiedź <a href="%2$s" target="_blank">Hookturn</a> gdzie znajdują się szczegóły i ceny.

note: translators: 1: plugin settings page URL
en: please check the status of your license key on the <a href="%s">Theme Code Pro Settings</a> page.
pl: proszę sprawdź status licencji na stronie <a href="%s">Theme Code Pro Settings</a>.

en: Download File
pl: Pobierz plik

note: translators: %s: repeater field name
en: Warning: Group field %s has no sub fields
pl: Ostrzeżenie: Grupa %s nie ma pól podrzędnych

en: Copy all to clipboard
pl: Skopiuj wszystko do schowka

en: Code
pl: Kod
